Včera proběhlo smutné poslední rozloučení s Bakovem v rychlém tempu a sedmi lidech.
Již tradičně v tento noční čas budu.. snad to půjde z trojek.. ne, že bych proti fotbálku něco...
Dnes dorazím, snad s Martinem. Na nějaký vyskakování to moc není ( i bez kocoviny ten víkend fakt cejtím ), ale snad se to večer rozhejbe.
Na zítřek by se hodil ještě jeden nahrávač, aby nemusel zaskočit Lochi, který je oslabený.
Zítra poska nebude.
KamilKamil wrote on 08/03/2016 on 12:00:
Já taky dorazim. Zatim teda 4 kusy? Ohlídá někdo, aby nás bylo aspoň 6?
ArchieArchie wrote on 08/03/2016 on 11:18:
Jedu. Beru malej balon na fotbálek... aby si to Long taky jednou užil...Doufám že budem aspoň 3x3
LongLong wrote on 08/03/2016 on 09:25:
Já jedu, auto beru, případní zájemci se ozvěte.
KorádoKorádo wrote on 08/03/2016 on 08:18:
Zdar, já jsem stále v prdeli, nepředpokládám účast ani zítra..sorry..
LochiLochi wrote on 08/03/2016 on 08:04:
Cus, nevim presne co (mozna nahladany hermelin od Houmera) me na 3 dny velmi tesne pripoutalo k hajzlu, tak dnesni trenink vynecham.
nádržnádrž wrote on 08/03/2016 on 07:49:
někdo dnes na trénink?
CosiCosi wrote on 07/03/2016 on 18:07:
Nerad bych se opakoval, ale nedělní turnaj jsem si fakt užil, veteránská crew má team spirit, je tam hecování i prdel, bylo mi ctí. Protože ale nic není zadarmo, tak mojí cenou bylo asi to koleno. Bohužel se obávám, že pro mě letošní sezóna skončila, zřejmě si to vyžádá nejen pauzu, ale i lékařský zásah, takže příštích 14 dnů tréninky beze mne, sobotu uvidím, spíš jako morální podpora. PrasylForever !!!!
NecroNecro wrote on 07/03/2016 on 09:24:
KVALIFIKACE MČR VETERÁNŮ NAD 40 let První prasylský pokus o kvalifikování na finálový turnaj MČR veteránů dopadl na výbornou. Los si s náma sice pohrál a po sobotním mistráku v Jablonci ( ostatní kvalifikační skupiny se hrajou až v dubnu ) jsme museli v neděli jet do Dobřichovic. Postupová kritéria byla jasná, postup si zajistí 3 týmy z pěti. Na poslední chvíli se domácí spojili s pragovkou ( z pětí týmů tedy jen čtyři ). Dalšími účastníky byli Jižní stroje ( Č. Budějovice ) a Rakovník. Sestava : Cosi, Carlos, Long, Necro, Pany, Páťa, Bouchy, Archie, Ace. Z počátku nás „trochu „ pronásledovala zranění ( Páťa si hnul v sobotu se zády, Cosi koleno v prvním setu ), ale vše se nakonec dalo dohromady a Prasyl hrál jako dobře promazaný stroj. V prvním zápase jsme Dobřichovice zaskočili výbornou hrou. Domácí timeovali velmi brzy ( 1:6 ), ale náš náskok postupně narostl až na 10 bodů a set jsme suše vyhráli. Soupeř do druhého setu nasadil libero na smeč ( rozhodčí se neodvážil odporovat, no a my jsme přece hodní mladí veteráni ). Domácím to pomohlo a šlo se do tieberaku. V něm jsme prohrávali 11:8, ale zázračně jsme otočili na 14:12 v náš prospěch. Zkažené podání a nedůrazný útok...14:14. Bohužel, konec 17:15 pro domácí. Krátká pauzička a šli jsme na Budějky. Opět super sport a prohra 23:25 v první sadě. Nevzdali jsme se a druhý set jsme vyhráli 25:22. V tiebraku jsme znovu začali hůře a prohrávali 11:14. Všechny mečboly jsme ubránili a další dramatickou koncovku doslova vybojovali ...18:16 výhra!!! Bylo jasné, že nám stačí set s Rakovníkem ( všechno prohrál ) k postupu. Tak se také stalo a první sada byla naše....postup byl doma. To bychom ovšem nebyli my...polevení a prohra v koncovce druhého dějství. Zase tiebreak, ale Archie na servisu a vedení 7:0. Výhra 2:1. NAZDÁÁÁR. Přátelé, stálo to za to. Hráli jsme opravdu skvěle, o čemž svědčily i zelené tváře favorizovaných soupeřů ( Dobi a ČB ), kteří si fakt museli máknout . S Rakovníkem od druhého setu už o nic nešlo. Finálový turnaj bude v Chocni 29.4. – 1.5., jedeme už v pátek, tak žádný výmluvy. Děkuji všem spoluhráčům za super sport a vzornou reprezentaci prasylského volejbalu a Cosimu za krásné, ručně malované, dresy. Prasyl „old stars“ forever !!!
NecroNecro wrote on 07/03/2016 on 08:55:
JABLONEC – VK PRASYL MB 0:3 (-21,-22,-16) 3:2 (21,-11,22,-17,13) Bodové dostihy s Chabařovicema o čelo tabulky pokračují. Bohužel jsme ztratili 2 body v Jablonci. Sestava : Hroudička, Long, Frýdus, Necro, Páťa, Rauky, libero Lochi. Připraveni : Cosi, Radek, Martin a Korádo. Po vyrovnaném úvodu jsme ve druhé polovině první sady soupeři odskočili o několik bodů a set vyhráli. Začátek druhého setu se nám nepovedl a prohrávali jsme 10:15. Poté jsme zabrali, ztrátu smazali a koncovku ovládli. Třetí set už byl jednoznačně v náš prospěch. Ve druhém zápase domácí zlepšili obranu, nám odešel příjem plachty a naše následné útoky jablonecké obrana, mnohdy i se štěstím, vyčapala. Takový byl obraz první a třetí sady. Druhý a čtvrtý set rozhodl Long tvrdým smečovaným ( prý žebráckým ) servisem. Celý tiebreak byl velice vyrovnaný. Bohužel za stavu 12:12 přišla naše chyba na příjmu a další balon jsme středem vyhodili do autu. Druhý mečbol už soupeř proměnil. Do konce chybí ještě 2 víkendy a máme stejně bodů jako Chaba, ale o 2 výhry méně. V sobotu hostíme, letos naposledy doma, třetí Netolice ( Chaba hrají ve „ čtvrté „ Plzni ). Poté už můžeme zcela jasně spočítat zajíce před posledním kolem. PRASYL JE LEZBA...JDEME SE O TO PORVAT !!!!
CarlosCarlos wrote on 07/03/2016 on 06:13:
Kamarádí - veteráni, děkuji Vám za volejbalový svátek. Bylo mi ctí a jsem na nás pyšný.
LongLong wrote on 06/03/2016 on 21:16:
Veteránům: DÍKY, bylo to bolavé, ale pěkné. Byla radost pohledět na zelené tváře takových soupeřů.
NecroNecro wrote on 06/03/2016 on 18:30:
Veterani : Dobrichovice 1:2 ( v TB jsme vedli 14:12,prohra 15:17). Budejovice 2:1 ( v TB jsme prohravali 11:14,vyhra 18:16 ). Rakovnik 2:1 ( stacil nam k postupu set ). Pysnost na Prasyl velka. Diky vsem deviti borcum !!!